Eğitimde, tour guide, kablosuz iletişim sistemi kullanımı

Grup iletişim sistemi ders konusu ne olursa olsun, eğitim sınıf içinde, laboratuvarda veya özel derslik gibi hangi birimde yapılırsa yapılsın, öğrencilerin öğreticiye direk odaklanmaları, dersi tam olarak anlamaları için geliştirilmiştir.

Öğretici verici ünitesi ve mikrofonu kullanır, anlatır, örenciler uzaktan alıcı+kulaklık yardımıyla direk onu dinler.

SINIF İÇİNDE....DIŞINDA ;
Öğrenciler aldıkları eğitim doğrultusunda periyodik aralıklarla müzeleri, tarihi eserleri, özel mekanları incelemek üzere gezdirilirler. tcontec grup iletişim sistemi bu ve benzeri gezi aktivitelerinde öğrencilerin öğretmenlerini gruplar halinde dinlemelerini, dış etkenlerden uzak kalmalarını, ilgilerinin sadece anlatım konusunda olmalarını sağlamak için geliştirilmiştir.Faaliyetin kazanılacak yüksek verimini hayal edin.

YABANCI DIL EGITIMINDE ;
Öğrencilerin en çok zorlandıkları dersin başında yabancı dil olması sebebiyle farklı eğitim araçları geliştirilmiştir.

tcontec, özel eğitim sistemiyle öğrenciler öğretmeni veya direk ses kaynağından gelen sesi kulaklıklar vasıtasıyla dinler, odaklanır ve öğrenirler.

İletişim

istanbul anadolu : +90 216 390 9048
istanbul avrupa : +90 212 211 4951
Gsm Avea : +90 554 669 2715

Email: bilgi@tcontec.net
Pazartesi, Cumartesi : 09:00-18:00

Turizm, kültür birikimi aktarılırken
Turizm, kültür aktarımında | infoport, kablosuz dinleme, kablosuz kulaklık,fabrika gezi, tur operatörü dinleme, kablosuz kulaklık sistemi

Aynı anda, aynı mekanda gruplar birbirlerinden etkilenmeden sadece kendi rehberlerini dinleyebilirler.

Rehber dinleme, kablosuz kulaklık
Rehber dinleme, rehber mikrofon, rehber kablosuz kulaklık sistemi | infoport, kablosuz dinleme, kablosuz kulaklık,fabrika gezi, tur operatörü dinleme, kablosuz kulaklık sistemi

Rehber konuşur etrafındaki onlarca kişi sadece onu dinler, ortamdaki başka sistemlerden, hatta aynı sistemden dahi bir başka gruptan olsa karışma, sarkma olmaz.

Parçalar