Kültür birikimini turistlerimize tam anlamıyla aktarmak, onları kazanmak, kendi özel çevrelerine etkilendiği dünyayı anlatmalarını sağlamak onlarla tam bir iletişime girmek istersiniz. Onlarla rahat, sorunsuz, gürültünün etkilemediği bir ortamda iletişim kurmak istersiniz.
Turist gezdirirken, tour guide, infoport kablosuz rehber dinleme sistemi kullanın.

İster sadece bir rehbere ve onun kendi turist gurubuna ait bir kulaklık, mikrofon sistemi olsun, ister aynı anda aynı mekanda gerçekleşecek bir gezi etkinliğinde birden fazla turist ve rehber grubu organizasyonu olsun, tcontec, tour guide, kablosuz rehber dinleme sistemini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kültür gezilerinde :
Antakya bölgesini düşünün ! Antakya Mozaik Müzesi - St.Pier Kilisesi - Harbiye Şelaleleri - Katolik ve Ortodoks Kiliseleri - Eski Antakya Sokakları - Tahtacılar çarşısını... Tüm bu zengin kültür birikiminin tanıtımını, lansmanını saygın misafir turistlerimize aktardığınızı düşünün ! Onların sadece sizi-rehberi dinlediklerini, odaklandıklarını düşünün! Aktarılanların direk algılandığını ve etkinliğin kazanılan verimini hayal edin. Bu tcontec, tour guide sistemiyle mümkündür.

İletişim

istanbul anadolu : +90 216 390 9048
istanbul avrupa : +90 212 211 4951
Gsm Avea : +90 554 669 2715

Email: bilgi@tcontec.net
Pazartesi, Cumartesi : 09:00-18:00

Turizm paketi
Rehber dinleme, rehber mikrofon, rehber kablosuz kulaklık sistemi | infoport, kablosuz dinleme, kablosuz kulaklık,fabrika gezi, tur operatörü dinleme, kablosuz kulaklık sistemi

Aynı anda, aynı mekanda gruplar birbirlerinden etkilenmeden sadece kendi rehberlerini dinleyebilirler.

Rehber dinleme, kablosuz kulaklık
Rehber dinleme, rehber mikrofon, rehber kablosuz kulaklık sistemi | infoport, kablosuz dinleme, kablosuz kulaklık,fabrika gezi, tur operatörü dinleme, kablosuz kulaklık sistemi

Rehber konuşur etrafındaki onlarca kişi sadece onu dinler, ortamdaki başka sistemlerden, hatta aynı sistemden dahi bir başka gruptan olsa karışma, sarkma olmaz.

Parçalar