Merak edilenler
içindeki bölme sayısı
Toplu şarj çantasının içindeki göz-bölme sayısını imalat aşamasında ayarlayabiliyoruz. Standart olarak 55 adet alıcı için 2 adet verici için bölmelerin olduğu çanta tipini hazırlıyoruz. Bazen müşterilerimizden 55 yerine 30 adet tour guide, infoport rehber dinleme alıcı ünitesi, 2 adet tour guide, infoport rehber dinleme verici ünitesi için çanta hazırlamamız istenebiliyor. Bu durumda istenilen miktarda göz-bölmeli şarj çantası hazırlayabiliyoruz.
Nasıl şarj ediyor ?
Çanta içindeki bölmelerin altında erkek USB soket bulunmaktadır. t-02-24-TX model mobil verici ünitesi ( rehber mikrofonu ) ve t-03-24-R model mobil alıcı ünitesi ( rehber kulaklığı ) altlarında bulunan dişi usb soketler takılır. Bu andan itibaren cihaz üzerinde bulunan şarj ışığı pil şarj oluncaya kadar yanıp söner. Şarj tamamlandıktan sonra led sürekli ışık vererek şarj işleminin tamamlandığını belirtir.
Güç kaynağı durumu
Çanta üzerinde 220V şehir şebekesine bağlantı konnektörü bulunmaktadır. Buradan gelen 220V enerji çanta içinde bulunan stabil güç kaynağına ulaşmakta ve 5V DC40A adaptöre ulaşmaktadır. Ve her bir ünite için ayrı ayrı şarj devreleri bu güç kaynağından beslenerek şarj işlemi olmaktadır.
Arıza durumunda
Tüm bölmeler birbirinden bağımsız olarak çalışmakltadır. Bir bölümün-gözün-arızalanması durumunda diğer şarj bölmeleri arızalı olan şarj bölümünden etkilenmeden işlevini yerine getirmekte, kesinti olmamaktadır.

Daha fazlası
tcontec, tour guide, infoport alıcı ünitesi, verici, kablosuz dinleme, rehber mikrofonu, rehber kulaklığı, şarj çantası
Gezi organizasyonu başlamadan önce tüm cihazların toplu olarak şarj edilebilmesine imkan veren özel olarak üretilen bir çantadır. İçinde 10-20-30-40-50 adet ( sipariş durumuna göre ) ünite toplu olarak şarj edilebilir.

Kablosuz rehber kulaklığı, mikrofon sistemi sarj cantasi
KULLANMASI GERÇEKTEN ÇOK BASİT

Tek yapılması gereken, cihazları çantaya yerleştirmek, enerji giriş kablosunu takmak, üzerindeki aç-pakat düğmesini ON konumuna getirmek ve yaklaşık 3 saat süreyle enerjide bırakmak. Cihazlar şarj olurken led ışık yanıp söner, şarj tamamlandığında sürekli yanarak durumu belirtmektedir.

Teknik veriler
Şarj sistemi
: 55 adet , t-02-24-TX verici ünitesi ve t-03-24-RX model alıcı ünitesi için
Şarj süresi
: <4 saat
çalışma gerilimi
: 220V şehir şebekesi, veya 5V Dc adaptör veya 12V araç gerilimi
SNR : ≥85db
Güç tüketimi
: Maksimum 80W
Ölçüler : OLCULER girilecek
Ağırlık : Boşta | Tam dolu |
Ek
: Güçlendirilmiş köşeler, düşmeye, çarpmaya karşı özel koruma metalleri, dayanıklı taşıma sapı
 

Tüm ürünlerde tip değişimi yapılabilir.Standart olarak teknik özelliklerin sabit değerlerde olmasının yanında ünitelerin renk ve tip değişikliği olabilir. Satın alma veya kiralama talebinizden önce DEMO isteğinde bulunabilirsiniz.


chrg-01-55 model şarj çantasına bağımlı ürünler

kablosuz ses alıcı ünitesi, rehber kulaklığı, fabrika gezi kulaklığı, simultane kulaklık   t-02-24-TX | Kablosuz ses verici ünitesi
Fabrikayı gezerken, turistleri gezdirirken sunumu yapan konuşmacının-rehberin sesinin dışarıdaki gürültüden etkilenmeden, alıcılara kablosuz olarak yayınlayan verici ünitesidir.
kablosuz ses alıcı ünitesi, rehber kulaklığı, fabrika gezi kulaklığı, simultane kulaklık   t-03-24-RX| Kablosuz ses alıcı ünitesi
Vericiden gelen konuşmacı-rehber sesinin kablosuz alarak alınmasını ve bağlı kulaklıklara aktarılmasını sağlayan ünitedir.

chrg-01-55 | Kablosuz ses alıcısı ve tümleşik kablosuz kulaklık ünitesiyle ilgili dökümanları aşağıdaki linklerden indirip inceleyebilirsiniz.


  Dosya   Boyut
chrg-01-55 | Broşür   chrg-01-55 | fabrika gezi, sistemi, kablosuz fabrika turu için alıcı - kulaklık sistemi broşür   Hazırlanıyor
chrg-01-55 | Kullanma klavuzu   chrg-01-55 | tour guide, infoport, fabrika gezi, kablosuz ses, turist gezi sistemi, rehber mikrofonu, rehber kulaklığı şarj sistemi kullanma klavuzu   Hazırlanıyor